Bizi Takip Edin » FaceBook/KalemCayNettwitter/KalemCayNet

KALEM ÇAY NEDİR?

KALEM ÇAY %100 doğal, Gerçek Çay Yapraklarından ve Gerçek Meyve Parçacıkların üretilmektedir.

Özel tasarlanan kalem çay, bardağa daldırıp karıştırdığınızda 30 saniye de içilmeye hazırdır. Kalem Çay'ın üzerindeki küçük deliklerden çay süzülerek suya geçer. Bardağa atılan şeker veya diğer tatlandırıcılar, kalem çayla karıştırılabildiği için ayrıca çay kaşığına da gerek kalmamaktadır.

Kaşık ihtiyacı yok, sıkma ihtiyacı yok, damlatma yok. Her zaman taze, mükemmel kokusu ve tadıyla, Kalem Çay, hayatınızı kolaylaştıracak bir üründür.

Kalem Çay yerli üretim olup, Tea Stir markasıyla 20'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Yurtdışı pazarında "Doğal Bitkisel Ürünler" kapsamında pazarlama ve satışları yapılmaktadır. Bu nedenle, Kalem Çay, her açıdan sağlıklı, lezzetli, pratik bir üründür.

Kalem Çay Ne Kadar Sağlıklı ?

Kalem çayların yapısında kullanılan alüminyum malzeme ilaç sanayii'nde kullanılan sağlık bakanlığı sertifikalı, sağlığa hiçbir zararı olmayan bir malzemedir.

Bu malzemenin iç ve dış yüzeyi OPP ile kaplı olduğundan renkli kısmın suyla temasında hiçbir sakınca yoktur.

Kalem Çaylar tam otomatik makinalarda dolum yapıldıktan sonra hava almaz ambalajlar içerisinde uzun yıllar sağlıklı yapısını koruyacak şekilde nemden ve kokudan korunmaktadır.

Kalem Çay Herhangi Bir Katkı Maddesi içerir mi?

Kalem Çaylar hiçbir katkı maddesi içermez, bunu da üretim yapılan ilin, Tarım İl Müdürlüğü Laboratuvarında inceletmiştir. Kalem Çay içerisinde; ülkemizin yüksek kesimlerinde üretilen ekstratı yüksek çaylar kullanılır ve bu çaylar az miktarda seylan tipi çay ile harmanlanarak dolumu yapılır.

Kalem Çay Nerelerde Kullanılır?

Kalem Çay sıcak suyun tedarik edildiği heryerde güvenle kullanılabilir Özellikle otobüs, uçak firmaları , catering, oteller, fabrikalar, ofis ortamı, ev ortamı, yurtlar, kafeler, kantinler vb... yerlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Kalem Çaydan En İyi Demi Nasıl Alırız?

100 derecede kaynamış suyu derin bir bardağa doldurun. Kalem Çay'ı ambalajından çıkartıp suya batırın ve bekletmeden dilediğiniz deme ulaşıncaya kadar karıştırın (yaklaşık 30 sn.). Demlendikten sonra Kalem Çay'ı ters çevirerek çıkartın. Böylece damlamadığını göreceksiniz. Dilerseniz çayınızı içerken Kalem Çay'ı içerisinde bırakın, bu sayede Kalem Çay'ınızdan daha lezzetli dem alabilirsiniz.

© KalemCay.net  Bir SetaGlobal kuruluşudur.

Güney Mobilyacılar San. Sitesi 1288. Sok. No:1 Erenler / SAKARYA      GSM: 0 532 502 61 76 TEL: 0 264 276 22 55   bilgi@kalemcay.net
Tasarım ve Programlama Seçkin AYTAÇ

Valid XHTML 1.0 Transitional